Usługi

Co to ​​jest profilaktyczny program serwisowy?
Serwis zapobiegawczy ma na celu utrzymać bezpieczeństwo sprzętu, skuteczność  oraz ograniczyć częstotliwość napraw dzięki regularnej konserwacji, kalibracji i smarowaniu

Błędem jest przekonanie, ze jeśli sprzęt jest na gwarancji producenta to umowa na świadczenie dodatkowych usług serwisowych jest niekonieczna. Najlepszą analogią jest twój pojazd. Choć auto jest na gwarancji, sprzedawca nie płaci za wymianę oleju, wymianę opon, regulacje itp. .. Wszystkim urządzeniom  producent zaproponował zapobiegawczy plan konserwacji, który powinny być wdrożony od dnia, którego otrzymasz swój sprzęt.

 

 

 

Jak skorzysta na tym Wasz klub fitness?

Zauważycie, że regularne serwisowanie sprzętu się opłaca!

 • Pozbędziecie się w końcu tabliczek  „Out-of-Order, Awaria”.
 • Obniżycie koszty naprawy starego sprzętu.
 • Poprawicie żywotność sprzętu.
 • Stworzycie bezpieczne środowiska treningu, jednocześnie ograniczając ewentualną odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku awarii
 • Poprawicie współczynnik zatrzymania klienta dzięki bezawaryjności sprzętu.
 • Zwiększycie  zwrot  inwestycji!

Podczas każdej wizyty w zakresie utrzymania profilaktycznego, wszystkie urządzenia będą sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa, prawidłowej pracy elementów ruchomych podatnych na tarcie. Dodatkowo zostaną przeczyszczone i nasmarowane elementy prowadnic w celu wyeliminowania szkodliwych skutków pracy na sucho co pozwoli przedłużyć żywotność drogich w naprawie elementów eksploatacyjnych.

Po zakończeniu wizyty będziemy wypełniać listę kontrolną prewencyjnej konserwacji, wskazującej na usterki odkryte w sprzęcie. Pozwoli to na stworzenie planu, który pomoże w przyszłości na szybkie wyeliminowanie usterki i maksymalne zredukowanie przestoju związanego z remontem maszyny.

Skontaktuj się z Nami aby uzyskać więcej informacji

The best indoor bike for your club - Group Cycle by Technogym

Zwykły serwis naprawczy z dojazdem do klienta polega na stwierdzeniu i ewentualnym usunięciu usterki. Wstępne przyczyny awarii uzgadniamy przez tel. lub e-mail z załączonymi zdjęciami uszkodzonych elementów.

Taka forma współpraca pozwala Nam na błyskawiczną i 100% diagnozę.

Najczęstszymi czynnościami serwisowymi z jakimi mamy do czynienia to:

-wymiana pasa bieżni

-wymiana paska koła napędowego bieżni

-wymiana deski bieżni

-polerowanie i smarowanie deski bieżni

-wymiana łożysk bieżni

-naciąg i centrowanie pasa bieżni

-kasowanie kodów

-regeneracja oporów magnetycznych

-smarowanie prowadnic

-smarowanie elementów ruchomych

-wymiana przetartych wiązek elektrycznych

-wymiana szczotek silników

-czyszczenie silników

-wymiana bezpieczników

Nawet najbardziej skomplikowane usterki nie są dla nas straszne. Jesteśmy w stanie wykonać części specjalne zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi przy udziale wykwalifikowanych warsztatów.

 

6 odpowiedzi na „Usługi

 1. Tomasz Kulczyk pisze:

  Witam posiadacie może części jak pas do bieżni , jak i silnik który go napędza te walki. Jestem w stanie zakupić to od was .

 2. Henryk pisze:

  Bieżnia life gear model 97276hp wyrzuca błąd E2 i się zatrzymuje.Co robić jaki element,gdzie się znajduje i gdzie wysłać do naprawy,jakie koszty?

 3. Rafał Najduch pisze:

  Cześć,
  Rowerek York Perform 210 nie zmienia obciążenia. Komputer działa prawidłowo i pokazuje zmianę obciążenia ale te pozostaje bez zmian. Co może być powodem i czey ewentualnie macie takie cząści zamienne do wysłania?
  Pozdrawiam
  Rafał Najduch

 4. York C301 Diamond pisze:

  Witam,
  Rowerek stacjonarny York C301 Diamond prawie jak nowy kilka razy używany. Nie daje oznak życia komputer nic nie wyświetla zasilaczy sprawdzałem jest ok. jaka może być przyczyna?
  pozdrawiam
  Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


6 + = piętnaście