Naprawa modułów sterujących bieżnią.

Zajmujemy się regeneracją płytek i czujników prędkości sterujących pracą silnika bieżni.  Jeśli Twoja bieżnia ma takie objawy jak wyłączający się bezpiecznik po włączeniu start lub bezpośrednim włączeniu do gniazda sieci to w 95% możesz być pewny, że przyczyną usterki jest awaria sterownika. Awarię modułów najczęściej powoduje brak konserwacji płyty i pasa bieżni oraz przepięcia występujące w instalacji elektrycznej.

Informacje o Paweł Szczech

Pasjonat technologii wspierających trening sportowy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady techniczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Naprawa modułów sterujących bieżnią.

 1. piotr pisze:

  Witam w kapsule vacum przestała działać regulacja ciśnienia serwisant powiedział że napewno spaliła się płytka sterująca cz naprawia pan takie cuda? 602332822

 2. Jaroslaw Werner pisze:

  W mojej biezni mam uszkodzona plyte glowna sterowania dilnikiem..potrzebuje zastepcza lub naprawe..plyta ma oznakowanie jd230b . Prosze o kontakt.
  Mg.
  J. Werner

 3. Krzysztof pisze:

  W bieżni spokey Utah po wciśnięciu start wyświetla się błąd 02. Wcześniej było wyczuwalne topienie się, przegrzewanie jakiegoś elementu ale nie mogę go fizycznie namierzyć . Proszę o informację o znaczeniu błędu 02

 4. Sławek pisze:

  Witam posiadam bieżnie FunFit przy ćwiczeniach bieżnia stanęła na wyświetlaczu pojawił się błąd E2 najprawdopodobniej uszkodzony sterownik czy podjąć by się pan naprawy.
  Nr.kontaktowy 504-123-600

 5. Piotr pisze:

  Bieżnia Auris ft02. Panel sterujący wyświetla i przyciski działają można zmieniać ustawienia co widać na wyświetlaczu jednak nie wpływa to na działanie silnika. Silnik daje się załączyć po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu zasilania jednak chodzi na maksymalnych obrotach. Dodam że zdjęcie klucza bezpieczeństwa nie wpływa na zatrzymanie silnika. Co może być przyczyną?

 6. Piotr pisze:

  Można podesłać do was płytę główną i panel do naprawy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 7 = czterdzieści dziewięć