Naprawa modułów sterujących bieżnią.

Zajmujemy się regeneracją płytek i czujników prędkości sterujących pracą silnika bieżni.  Jeśli Twoja bieżnia ma takie objawy jak wyłączający się bezpiecznik po włączeniu start lub bezpośrednim włączeniu do gniazda sieci to w 95% możesz być pewny, że przyczyną usterki jest awaria sterownika. Awarię modułów najczęściej powoduje brak konserwacji płyty i pasa bieżni oraz przepięcia występujące w instalacji elektrycznej.

Informacje o Paweł Szczech

Pasjonat technologii wspierających trening sportowy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady techniczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
6 lat temu

Witam w kapsule vacum przestała działać regulacja ciśnienia serwisant powiedział że napewno spaliła się płytka sterująca cz naprawia pan takie cuda? 602332822

Jaroslaw Werner
Jaroslaw Werner
5 lat temu

W mojej biezni mam uszkodzona plyte glowna sterowania dilnikiem..potrzebuje zastepcza lub naprawe..plyta ma oznakowanie jd230b . Prosze o kontakt.
Mg.
J. Werner

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Witam
Czy podjęlibyście się naprawy komputera sterującego bieżni X-308fi-LED? Płytka wygląda na martwą.

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

W bieżni spokey Utah po wciśnięciu start wyświetla się błąd 02. Wcześniej było wyczuwalne topienie się, przegrzewanie jakiegoś elementu ale nie mogę go fizycznie namierzyć . Proszę o informację o znaczeniu błędu 02

ustyle
ustyle
1 rok temu

Witam, w bieżni ustyle po wciśnięciu start pojawia się błąd E00 na panelu sterującym. Oczywiście bieżnia nie startuje. Proszę o kontakt.

Sławek
1 rok temu

Witam posiadam bieżnie FunFit przy ćwiczeniach bieżnia stanęła na wyświetlaczu pojawił się błąd E2 najprawdopodobniej uszkodzony sterownik czy podjąć by się pan naprawy.
Nr.kontaktowy 504-123-600

Piotr
Piotr
1 rok temu

Bieżnia Auris ft02. Panel sterujący wyświetla i przyciski działają można zmieniać ustawienia co widać na wyświetlaczu jednak nie wpływa to na działanie silnika. Silnik daje się załączyć po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu zasilania jednak chodzi na maksymalnych obrotach. Dodam że zdjęcie klucza bezpieczeństwa nie wpływa na zatrzymanie silnika. Co może być przyczyną?

Piotr
Piotr
1 rok temu

Można podesłać do was płytę główną i panel do naprawy?

Jolanta Marek
Jolanta Marek
9 miesięcy temu

Dzień dobry. Posiadam bieżnię elektr. IRMT 801 D z 2013 r. zakupiona z firmy FIT-NET Wrocław. Po dłuzszej przerwie użytkowania panel sterujacy wyswietla, przyciski działaja, można zmieniać ustawienia co widać na wyswietlaczu co jednak nie wpływa na działanie silnika. Podnoszenie także działa, klucz bezpieczeństwa działa. Co moze byc przyczyna ? i czy istnieje mozliwośc naprawy płytki modułowej lub zakup nowej ? Proszę i z góry dziekuję za każdą pomoc czy informację.