Usterka Eliptyka marki Sportsart.

Dziś przyjąłem wezwanie do uszkodzonej Elipsy firmy Sportsart. Problemem był nieaktywny górny panel sterujący z wyświetlaczem. Klient zwrócił uwagę na to, że sprzęt był przez niego transportowany i częściowo zdemontowany. Po wnikliwych pomiarach przewodów łączących konsolę sterującą z panelem kontrolującym pracę elektromagnetycznego systemu obciążenia, okazało się, że zniszczeniu uległo 6 żył przewodu sterującego. Usterkę wyeliminowałem przez wymontowanie i polutowanie rozciętych żył kabla sterującego.

Swoim artykułem chciałbym przestrzec wszystkie osoby, które same zabierają się do demontażu dosyć ciężkich urządzeń Cardio. Pozorna oszczędność prowadzić może do poważnych uszkodzeń drogich elementów składowych.

tel: 506 830 503

 

Informacje o Paweł Szczech

Pasjonat technologii wspierających trening sportowy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Urządzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Usterka Eliptyka marki Sportsart.

  1. Darek pisze:

    Sportsart rządzi, nie widziałem i nie używałem lepszego orbitreka. Nie wiem jak sprzęty domowe, np E83. Macie jakieś doświadczenia?

    tłumaczenia Poznań

    • serwispatryka pisze:

      Mogliście Państwo spytać czy zgadzamy się na linki sponsorowane, a nie stanowczym głosem wykrzykiwać, że Sportsart rządzi. Bądźmy szczerzy, że jeśli chodzi o jakość to firmy ustawiłbym w takim porządku: Life Fitness, Technogym, Precor, Sportsart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


sześć × 1 =