Eko Fitness.

Ile razy byłeś na siłowni i widziałeś rzędy ludzi pracujących  na urządzeniach Cardio z myślą „Czy nie byłoby lepiej, gdyby cała ta energia mogła być odzyskana i wykorzystana?” Nasza rewolucyjna technologia przeciwdziała marnowaniu energii i pozwala dofinansować potrzeby energetyczne klubu fitness.

Ludzie stają się coraz bardziej świadomi ich wpływu na środowisko. Prawie każdy jest zaznajomiony z pojęciem „Energii odnawialnej”, a wielu z nich staje się Ekofanatykami. Podczas generowania energii elektrycznej, ćwiczeń Cardio klienci sa bardziej zmotywowani myślą o tym , że ich wysiłek sprzyja nie tylko poprawie kondycji fizycznej i spalaniu tkanki tłuszczowej, ale tez ochronie środowiska.

Nasz sprzęt jest gotowy do pracy tuż po wyjęciu z pudełka. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych zakupów lub przebudowy pomieszczeń. Energia elektryczna jest zwracana do  instalacji elektrycznej w Waszym budynku poprzez podłączenie standardowego przewodu zasilającego, który jest dołączony bezpośrednio urządzenia.

Rozwiązania ekologiczne w Naszym sprzęcie  w żaden sposób nie zmieniają jakości treningu. Nadal bardziej skupiamy się na funkcjonalności.

http://www.plugoutfitness.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Urządzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


cztery + 7 =